DUCATI - MAGNEZIOVÉ NOSNÍKY ŘÍZENÍ

Naše firma již několik let dodává na motocyklový trh v zahraničí i našim domácím zákazníkům magnesiové "brýle" pro sportovní modelovou řadu Ducati 748/916/996/998/749/999/848/1098 a 1198. Jako poslední z naší produkce jsme letos na trh uvedli magnesiové nosníky 1199 Panigale s naprosto odlišným technickým řešením. Dříve byly tyto nosníky vyráběny s ofsetem (přesazením - vzdálenost osy otvoru řídící tyče od osy otvorů ramen přední vidlice) standartním 36 mm, nebo racingovým 27 a 30 mm pro optimální nastavení geometrie podvozku s důrazem na lepší ovladatelnost a stabilitu motocyklu při sportovním nasazení a zároveň jako vedlejší produkt byla výrazná váhová úspora proti originálním dílům. Povrch výrobků je ošetřen proti vzdušné korozi chemickým mořením, takže nedochází ke korozi magnesiového materiálu, jako tomu bylo v minulosti u obdobných výrobků. Zmíněné přesazení bylo neměnné a propojení řídící tyče se spodním nosníkem bylo šroubovací jako na orig.dílech. Nynejší provedení je zcela odlišené konstrukce a tento set nyní nabízí nastavení ofsetu od 30 mm (stand.rozměr) až 25 mm s možností odstupňování po 1 mm, tedy 6 odlišných nastavení. Toto technické řešení je realizováno třemi sadami vložek (vždy jedna sada pro 2 rozměry), které jsou pro rychlou a korektní montáž barevně olišeny (AL-natur ofset 30/25, zlaté 29/26, černé 28/27). PŘESTAVITELNÝ SET NOSNÍKŮ Z MAGNESIA VYRÁBÍME JAKO JEDINÁ FIRMA NA SVĚTĚ !!! Změna nastavení je velmi rychlá a není nutné demontovat přední vidlici, stačí jen na zavěšeném motocyklu uvolnit uchycení řídící tyče ze spodního nosníku a kompl.přední vidlici se spodním nosníkem včetně kola jen spustit níže, vyjmout spodní vložku a zaměnit ji za vložku s požadovaným offsetem, vyměnit i vložku na horních brýlích, sesadit zpět a vyrážíte s novým nastavením za "lepšími dosaženými časy " ..........

V průběhu druhé půli sezóny probíhaly testy v režii Christiana Zaisera (rakouský závodník, trojnásobný vítěz seriálu Alpen Adria cupu, Brno 2:03) na různých evropských okruzích. Chrisovi v Brně nejvíce vyhovovalo nastavení 28 mm. Toto nastavení dávalo zřetelně lepší výsledky v přesnosti řízení a zlepšení stability při akceleraci ze zatáčky. 28mm offset tedy jednoznačně nabízí zlepšené chování podvozku s dosažením lepších časů na kolo s nízkými náklady ve srovnání s aplikacemi různých tuningových řešení.
Stabilita a velmi zlepšená přesnost řízení při průjezdu zatáčkami nabízí jako další vedlejší efekt bezpečnost a lepší koncentraci na brzdné body a optimální stopu.

Ještě jednou mnohokrát díky Chrisovi za jeho rychlá kola a pěkný den strávený při testování na okruhu v Brně.
Chris   
   GB-C panigale    GB-C
GB-C detail    GB Pan 15Nm    GB Pan Rac stupnice
GB Pan rozlož+vložky detail    GB Panig 18Nm


MAGNESIOVÉ NOSNÍKY 1199 PANIGALE ze zkušební ověřovací serie (nepoužité) za VELMI VÝHODNÉ CENY (na vyžádání). Tyto nosníky můžete použít rovněž jako náhradu za orig.díly ve standartním provozu a dále připravujeme taky možnost kombinace spodních, či horních nosníků s originálním provedení, jak tomu je i u starší modelové řady. Omezená nabídka nosníků i pro starší model.řadu za výprodejové ceny .
PRO MODELOVOU ŘADU 848/1098/1198 PŘIPRAVUJEME SET TĚCHTO NASTAVITELNÝCH MAGNESIOVÝCH NOSNÍKŮ S ROZTEČÍ RAMEN PŘEDNÍ VIDLICE JAKO MÁ 1199PANIGALE - LEPŠÍ OVLADATELNOST , LEPŠÍ CHLAZENÍ BRZDOVÝCH KOTOUČŮ !!!!!!!!!!

Magn.nosniky    GB spodní brýle


E-shop Motocentrum DUCATI

Vzhledem k velkému množství a aktuálnosti doplňků, odkazujeme přímo na katalog výrobce. Po zjištění katalogového čísla doplňku, nám zašlete e-mail ( motocentrum@mymail.cz ) a my Vám sdělíme aktuální cenu.

(online katalog)
Kolekce oblečení
Kolekce doplňků
Dárkové předměty
Originální kolekce obuvi
Doplňky pro jednotlivé modely motocyklů