DUCATI TUNING - AL-DÍLY

VEŠKERÉ TUNINGOVÉ AL-DÍLY DODÁVÁME PŘEVÁŽNĚ Z NABÍDKY FIRMY DUCABIKE

VYBRANÉ PRODUKTY NAJDETE V NAŠEM ESHOPU PŘÍPADNĚ VOLEJTE PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝROBCÍCH A CENÁCH NA TEL: 608 769 796. OBJEDNÁVAT MŮŽETE Z ESHOPU NEBO EMAILEM
.

AL  provedení krytů řetězového kolečka od  firmy EVR (made in Italy)
barvy ZLATÁ - STŘÍBRNÁ- ČERVENÁ - ČERNÁ
CENA:  1620,- Kč  (pro zákazníky, kteří odebrali jakýkoliv produkt EVR snížená CENA 1500,- Kč)

   
   

 
AL- ADAPTÉR + ROZETY
 

ADAPTÉR JE VHODNÝ JAK PRO SPORTOVNÍ VYUŽITÍ MOTOCYKLU, TAK VE STANDARTNÍM PROVOZU.
STANDRATNÍ USPOŘÁDÁNÍ PŘEVODOVKY NEUMOŽŇUJE VYUŽÍT POTENCIÁLU VAŠEHO MOTOCYKLU PŘI SPORTOVNÍM NASAZENÍ A SE SERIOVÝM PŘEVODEM BUDETE V ZATÁČKÁCH POMALÝ A NEJISTÍ A POKUD SI POMŮŽETE PODŘAZENÍM NA NIŽŠÍ PŘEVODOVÝ STUPEŇ , MŮŽEME SE VÁM STÁT, ŽE PŘI POTŘEBNÉ AKCELERACI NA VÝJEZDU ZE ZATÁČKY PŘENESETE NA ZADNÍ KOLO VÍCE VÝKONU NEŽ JE SCHOPNA PNEUMATIKA PŘENÉST A S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SKONČÍTE PO SMYKU ZADNÍHO KOLA NA DRÁZE ..............MONTÁŽÍ ADAPTÉRU A ZVOLENÍM VHODNÉHO POČTU ZUBŮ ROZETY TAK POTOM ÚSPĚŠNĚ MŮŽETE KONKUROVAT I MNOHEM SILNĚJŠÍM MOTOCYKLŮM V ZATÁČKÁCH A VE VÝJEZDU ZE ZATÁČEK, A TO POUŽITÍM ROZETY S VĚTŠÍM POČTEM ZUBŮ NEŽ MĚLA ROZETA SERIOVÁ . PŘI ČASTĚJŠÍM JEŽDĚNÍ NA OKRUHU SAMI ZJISTÍTE JAKÝ PŘEVOD VÁM BUDE VYHOVOVAT NEJLÉPE , ČI SE ZEPTÁTE ZKUŠENĚJŠÍCH KOLEGŮ , KTEŘÍ BÝVAJÍ TAK "ROZMLSANÍ" , ŽE PO VZORU BAYLISSE A JEMU PODOBNÝCH POTOM MAJÍ VYCHYTANÉ PŘEVODY PRO JEDNOTLIVÉ OKRUHY. TOTO JIM PRÁVĚ UMOŽŇUJE POUŽITÍ ADAPTÉRU A NĚKOLIKA ROZET /VĚTŠINOU STAČÍ 2-3/ , KDY BĚHEM NĚKOLIKA MINUT MÁTE VYMĚNĚNOU ROZETU S POTŘEBNÝM POČTEM ZUBŮ.
ROZETU S VĚTŠÍM POČTEM ZUBŮ VYUŽIJETE TAKY V SILNIČNÍM PROVOZU PŘI JÍZDĚ VE MĚSTĚ A OBCI KDE BUDETE PŘÍLIŠ RYCHLÝ NA 3. PŘEVODOVÝ STUPEŇ , TAKŽE VĚTŠINOU JEZDÍTE NA 2-KU ČI DOKONCE NA JEDNIČKU NA 40-KÁCH .
NAOPAK PŘI JÍZDĚ NA MONSTRU S4R JSEM MĚL POCIT , ŽE JEN ŘADÍM A ŘADÍM /"KRÁTCE ODSTUPŇOVANÉ JEDNOTLIVÉ PŘEVODY"/, TAKŽE BYCH POUŽIL ROZETU SPÍŠE S MENŠÍM POČTEM ZUBŮ NEŽ JE SERIOVÁ .TO JE VŠAK MŮJ SUBĚKTIVNÍ NÁZOR A ZÁLEŽÍ NA STYLU JÍZDY A NA JAKÝCH SILNICÍCH MOTOCYKL POUŽÍVÁTE ADAPTÉR ROZETY UMOŽŇUJE POUŽITÍ ROZETY PRO "520-KOVÝ" ŘETĚZ /SPORT-RACING/ , NEBO "525-KOVÝ" ŘETĚZ /STANDARTNÍ /.
POŘÍZENÍ ADAPTÉRU + POTŘEBNÉ ROZETY NENÍ NIJAK NÁKLADNOU ZÁLEŽITISTÍ A POTOM SAMOTNÁ VÝMĚNA OPOTŘEBENÉ ROZETY VYJDE JEN NA NĚKOLIK STOVEK

CENA: ADAPTÉR + 1 ROZETA OD 3.500,- Kč

 
rychlouzávěr 749/999/MTS
               ilustrační foto

PATENTOVANÉ AL- RYCHLOUZÁVĚRY NÁDRŽE - OTOČENÍ 90°, RYCHLÁ MANIPULACE /DUC.PERFORMANCEPROVEDENÍ JSOU NA ZÁVIT/, MATERÁL VYSOKOPEVNOSTNÍ AL /ERGAL/,  DODÁVÁNY VČETNĚ ODVZDUŠŇOVACÍHO SYSTÉMU A PŘIPEVŇOVACÍCH ŠROUBŮ.
ZNAČNÁ VÁHOVÁ ÚSPORA /U MODELU 749 / 999 + MTS 415 gr !!! /

Provedení: STŘÍBRNÉ - ZLATÉ - ČERNÉ - MODRÉ - ČERVENÉ
CENA : od 3.200,- Kč

 
AL-RYCHLOUZÁVĚR
748/916/996/998/848/1098/ SS /MONSTR /ST
PROVEDENÍ - VÍČKO NA ZÁVIT
CENA : od 3.000,- Kč
 

 

AL-krytky rámu od renomovené firmy MPL, jsou detailně propracované a kromě estetického hlediska zabraňují nečistotám a vodě proniknout k maticím a závitům připevňovacích šroubů / rám-motor apod./, které pak korodují. Dodávají se v počtech 4-5 kusů dle modelového provedení SBK-SS-MONSTER-MTS - ST .....
Barvy : NATUR-AL  / ČERNÁ  / ČERVENÁ  / ZLATÁ

CENA za sadu :  dle provedení od 1.080,- Kč

AL-zátka oleje detailně propracovaná s gravírováním "OIL" a "LOGEM" výrobce, s předvrtanými otvory pro zabezpečení uvolnění zátky. Použití pro všechny modely DUCATI.
Barevné provedení : ČERVENÁ / ZLATÁ / ČERNÁ / AL-NATUR

Cena včetně těsnícího "O" kroužku :  od  584,- kč

HŘÍDEL PŘEDNÍHO KOLA VYROBENÁ Z LETECKÉHO AL / Ergal 7075 / pro MODELY 748/916/996/998 - MONSTR - SS - ST2/ST3/ST4 K HŘÍDELY JE DODÁVÁNA + PODLOŽKA + MATICE TENTO KOMPLET VÁŽÍ POUZE 150 gr !!!!!!!!!!!! VÁHOVÁ ÚSPORA PROTI STANDARTNÍMU PROVEDENÍ JE 200,- gr / na neodpružených hmotách / !!!!!!!!!!!!!

CENA : 2300,- Kč


E-shop Motocentrum DUCATI

Vzhledem k velkému množství a aktuálnosti doplňků, odkazujeme přímo na katalog výrobce. Po zjištění katalogového čísla doplňku, nám zašlete e-mail ( motocentrum@mymail.cz ) a my Vám sdělíme aktuální cenu.

(online katalog)
Kolekce oblečení
Kolekce doplňků
Dárkové předměty
Originální kolekce obuvi
Doplňky pro jednotlivé modely motocyklů