DUCATI TUNING - PODVOZEK

Ceník dílú DUCABIKE

!!!! VEŠKERÝ SORTIMENT DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ A JEJICH CEN NAJDETE na
e-shop MOTOCENTRUM POLÁŠEK !!!!

CENOVÁ NABÍDKA DÍLŮ BITUBO A MUPO DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

BITUBO-Cartridge kit D0031ECH29 pro modely Ducati 848/1098/1198.
Zavřené - plněné dusíkem, tuhost pružiny na váhu jezdce, hydraulicky nastavitelné předpětí pružiny (12mm-6 otáček), seřizení útlumu při kompresi (12 kliků) a roztažení (12 kliků).

Produkty BITUBO svou funkčností patří mezi nejlepší obdobné výrobky na trhu a právem si našly uplatnění v nejvyšších motocyklových soutěžích.

Seřizování bez použití klíče na zátce trubky přední vidlice, včetně oleje a servisních přípravků 42.858,- Kč
Cena bez servisních přípravků 32.000,- Kč


BITUBO-Zadní tlumič pérování D0031XXF31 pro model Ducati 848/1098/1198
Pružina na Váhu jezdce, předpětí pružiny hydraulicky nastavitelné (12mm-24 kliků), seřizování útlumu komprese (rychlé 20 kliků-pomalé 24 kliků) a útlumu při roztahování (24 kliků), perfektní zpracování.

Produkty BITUBO svou funkčností patří mezi nejlepší obdobné výrobky na trhu a právem si našly uplatnění v nejvyšších motocyklových soutěžích.

Cena 36.641,- Kč
BITUBO-Tlumiče řízení pro model Ducati 848/1098/Panigale 899/1199
Tlumiče jsou plněny dusíkem, nastavitelnost 18 clicků , včetně veškerého spojovacího materiálu a potřebných objímek, pefektní zpracování, barva červená/černá.

Cena tlumiče řízení 848 12.333,- Kč
Cena tlumiče řízení 1098/1198/Panigale 899/1199 9.402,- Kč
BITUBO tlumič řízení 1098/1198


BITUBO tlumič řízení 899/1199
MUPO-Tlumiče řízení pro model Ducati 1098/1198/Panigale 899/1199
Tlumiče jsou plněny dusíkem, nastavitelnost 20 clicků, průměr pístu 12mm, veškeré díly jsou z leteckého hliníku-nižší váha, perfektní zpacování, barva titan.

Cena tlumiče 10.164,- Kč
STUPAČKY, STUPAČKOVÉ SETY:
- NOVINKA - STUPAČKOVÝ SET PANIGALE 1199
Profesionální zcela nastavitelný stupačkový set, systém vyvinutý a používaný v moto GP a WSBK. Pětipolohové sklopné stupačky (jednoduchou aretací možné změnit na pevné), řadící a brzdová páka délkově nastavitelná - ovládací ukončení pák sklopné. Cena: 10.900,- Kč

  

  

STUPAČKOVÉ SETY od firmy METALTECH

Špičkové produkty firmy METALTECH  používají SBK týmy v mistrovství světa i národních mistrovstvích a dalších motocykl.silničních soutěžích s jezdci zvučných jmen  jako : Jakub SMRŽ , Gregorio LAVILLA , Brenden ROBERTS , Mateo BAIOCCO  a řada dalších jezdců ............ 

 

Plně nastavitelný stupačkový set

Model SBK replica Jakub SMRŽ  -  848/1098/1198 Nízká váha, velká tuhost, přestavitelnost stupaček, přestavitelnost pedálů včetně možnosti jejich zkrácení či prodloužení, sklopné "konce" obou pedálů, sklopné stupačky, včetně pevných carbonových opěrek Varianty : Model " SBK Jakub Smrž replica" - opačné řazení

Model "SBK" - standartní řazení + opačné řazení

Barvy : Titan /Černá/Zlatá/Černo-červená

CENA : 12.500,- Kč

Plně nastavitelný stupačkový set - Monster 696/1100

Lehký tuhý stupačkový set  s možností přestavitelnosti stupaček, pevné či sklopné stupačky, konce pák v provedení "excenter" nebo systém prodloužení-zkrácení délky obou pák .

Barevné provedení : Černo-červené/Zlato-červené / Černo-zlaté 

Model "Race" - normální +opačné řazení  Monster 696 (Pevné stupačky) 

CENA : 12.500,- Kč

Model "Race" - normální +opačné řazení  Monster 696/1100 (Pevné stupačky)

CENA : 13.500,- Kč

Model "SBK" - normální + opačné řazení   Monster 1100 (Sklopné stupačky, nastavitelná délka pák)

CENA : 14.750,- Kč
 

RÁFKY:
bližší informace
bližší informace...

MARCHESINI

Marchesini je světově proslulý výrobce litých ráfků, dominující v poli MS SBK i GP posledních 15 let. Tyto ráfky jsou nyní k dispozici nejen závodníkům, ale i sportovně založeným jezdcům.
Použitím těchto ráfků můžete oproti originálu ušetřit až 50% hmotnosti kola - a to musí mít pořádný vliv!

bližší informace...
bližší informace...
MARVIC

Magnéziové ráfky a jiné součástky - výhradně z elektronu - neméně proslulého výrobce MARVIC vynikají tuhostí a dokonalým CNC opracováním. Díky povrchové úpravě jsou odolné proti poškrábání, nepodléhají tak atmosférické korozi a jsou vhodné i pro běžný provoz.

BRZDY:

BREMBO

kované radiální třmeny MONOBLOC - pro všechny modely DUCATI vybavené radiálními třmeny /rozteč pro šrouby 100 mm/.
JEŠTĚ LEPŠÍ BRZDY, NEŽ JSTE POZNALI S KLASICKÝMI RADIÁLNÍMI TŘMENY !!!!!!!

CENOVÁ NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENA
sada 15.000,- Kč

 

bližší informace...
bližší informace...
Brembo - kotouče, brzdiče, destičky

O tom, že kvalitní brzdy jsou na motorce nejdůležitější, asi nemusíme nikoho (...zkušeného) přesvědčovat. Firma BREMBO je "dvorním" dodavatelem nejen Ducati, ale vybavuje svými "deceleračními" výrobky také další italké a japonské biky.
Je ale celkem pochopitelnou pravdou, že běžné "sériové" provedení se i u této značky liší od jejích špičkových "racingových" výrobků. Že ale náprava nemusí být nutně nákladnou záležitostí, neví každý...

FRÉZOVANÉ ADAPTÉRY PRO MONTÁŽ RADIÁLNÍCH TŘMENŮ PRO VŠECHNY MODELY MODELY DUCATI SE STANDRATNÍMI TŘMENY. VYOBRAZENÉ PROVEDENÍ JE PRO VIDLICE S ROZTEČÍ ŠROUBŮ PŮVODNÍCH TŘMENŮ 65mm .
K DODÁNÍ I PRO STARŠÍ MODELY S ROZTEČÍ ŠROUBŮ PRO UCHYCENÍ PŮVODNÍCH TŘMENŮ 40mm

CENA : 6.127,- Kč

RADIÁLNÍ TŘMENY BREMBO - 4-PÍSTKOVÉ - 34 mm, VČETNĚ BRZDOVÝCH DESEK BREMBO

CENA ZA PÁR : 14.600,- Kč

KOMPLETNÍ SADA NA PŘESTAVBU PŘEDNÍ BRZDY - ADAPTÉRY + RADIÁLNÍ TŘMENY /možno dodat i brzdové hadice/

CENA : 20.000,- Kč

APLIKOVANÉ ADAPTÉRY + RADIÁLNÍ TŘMENY NA MODELU MONSTR
LZE APLIKOVAT NA VEŠKERÉ MODELY DUCATI S PŮVODNÍM UCHYCENÍM TŘMENŮ 65 mm / rozteč šroubů pro uchycení původních třmenů / S ODPOVÍDAJÍCÍM ADAPTÉREM LZE ROVNĚŽ APLIKOVAT NA ROZTEČ 40 mm

RADIÁLNÍ TŘMENY BREMBO MONOBLOC - 4 PÍSTKOVÉ , 34 mm , VČETNĚ BRZDOVÝCH DESEK BREMBO .
MOŽNO V KOMBINACI S VÝŠE UVEDENÝMI ADAPTÉRY NA VČECHNY STARŠÍ MODELY DUCATI

CENA ZA SADU L + P : 17.600,- Kč
/sada + adaptéry /      : 23.000, Kč

bližší informace...
bližší informace...
Brembo - pumpy, hadičky...

Poměrně nedávná novinka - radiální pumpa - slaví díky lehkosi a citlivosti ovládání úspěchy. Možná by slušela i vašemu superbiku...

PADACÍ PROTEKTORYPADACÍ PROTEKTORY
na modely 748/916/996/998/749/999/848/1098 , KTERÉ OCENÍTE PŘI OKRUHOVÉM JEŽDĚNÍ ČI ZÁVODECH , ALE TAKY V NORMÁLNÍM PROVOZU , KDY PŘÍPADNÁ KOLIZE ČI PÁD VÁM MŮŽE ZACHRÁNIT SPOSTU DÍLŮ A KOMPONENTŮ .

Padací protektory jsou vyrobeny německou firmou specializující se na tuto problematiku , sada se skládá z masivních duralových frézovaných úchytů / ty zajišťují tuhost a jejich umístění a uchycení na rámu nezpůsobí poškození rámu ani při těžkých pádech/, polyamidových či AL -padacích sliderů a spojovacího materiálu .Výrobek je homologovaný , jednoduchá montáž /návod pro montáž / Znázorněná sada je pro modelovou řadu 748/916/996

CENA : od 4.300,- Kč

PADACÍ PROTEKTORY pro modelovou řadu 996R-998 Bip/S/R
PÁČKY - SKLÁPĚCÍ PÁČKY


SKLÁPĚCÍ PÁČKY
na modely DUCATI 749/999/848/1098 Samozřejmě i na další modely, pokud budou montovány s odpovídající "brzdovou pumpou".

Jednoduchá výměna , při incidentu s dalšími jezdci či pádu motocyklu se tyto páčky sklopí a zabrání se tak ulomení páčky , či poškození samotné pumpy.

CENA za sadu : spojka + brzda 5.990,-Kč

FILTRY:

RAC.FILTR pro modely 748,916,996 - provedení bez kostry , zaručující přístup většího množství vzduchu s absolutní ochranou motoru proti nečistotám a prachu.

CENY FILTRŮ - DLE PROVEDENÍ A MODELŮ MOTOCYKLU : od 1.700,- Kč

VZDUCHOVÝ FILTR pro modely superbike 748/916/996 BIP-S-SP-SPS Větší plocha filtrace , umístění přímo v airboxu , filtr se navléká na sací nátrubky vstřikovacího zařízení, takže případné netěsnosti airboxu nevadí a veškeré nečistoty jsou filtrovány - ABSOLUTNÍ OCHRANA MOTORU PŘED NEČISTOTAMI A PRACHEM, do spalovacího prostoru se nedostane případný olej , který se dostane do airboxu z odvzdušnění klikového prostoru - LEPŠÍ SPALOVÁNÍ = LEPŠÍ VÝKON.

Filtr je opatřen kostrou z drátu a je naimpregnován. Použití tohoto filtru zaručuje lepší "plnění motoru" a společně s odstraněním mřížek na kapotáži na vstupu do airboxu představujě zlepšení výkonu a průběhu kroutícího momenu v určitém pásmu otáček .

Doporučuje se pro optimální výkon a funkci motoru přeměřit bohatost směsi.

APLIKOVANÝ FILTR V AIRBOXU DUCATI 916 - vyobrazený filtr pracuje na stejném principu jako výše uvedený filtr, tento však není opatřen kostrou z drátu a má hranatý tvar

VIDLICE:

Přestavba standartní přední vidlice ÖHLINS pro montáž brzdových třmenů novější konstrukce - RADIÁLNÍCH TŘMENŮ . Vlevo STANDARTNÍ LEVÁ část př. vidlice před úpravou , vpravo PRAVÁ ČÁST př.vidlice po úpravě pro montáž RADIÁLNÍCH TŘMENŮ.

Úpravu lze provést rovněž pro přední vidlici SHOWA 43 mm, a to montáží kompletního kitu pro uchycení radiálních třmenů .Montáž radiálních třmenů na starší provedení př.vidlice lze také řešit montáží vhodného adaptéru pro ucycení rad.třměnů.

 

Kyvná vidlice
Pouze majitelé typu SS 750 nebo SS 600 si mohou nechat vyměnit ocelovou zadní kyvku za precizní svařenec z hliníkové slitiny. Důvod? Nejen, že to líp vypadá (a nechytá lišku), nižší setrvačné hmoty na zadním kole se kladně projeví na jízdních vlastnostech, v prudkých zatáčkách, na nerovnostech atp.
Objednací kód je #11025

Zadní kyvná vidlice
Nová konstrukce zajišťující větší tuhost a optiku RAC modelů. Určeno pro modelovou řadu 749 / 999 / včetně provedení S+R/, která má starší provedení kyvné vidlice
Cena 36.870,- Kč

Inovované MAGN. NOSNÍKY+Al. dorazová deska - NYNÍ KOMPATIBILNÍ  SE STANDARTNÍ-ORIGINÁL ŘÍDÍCÍ TYČÍ - HORNÍ +SPODNÍ  NOSNÍK 
Cena od 7500,- Kč (cena za oba nosníky)


E-shop Motocentrum DUCATI

Vzhledem k velkému množství a aktuálnosti doplňků, odkazujeme přímo na katalog výrobce. Po zjištění katalogového čísla doplňku, nám zašlete e-mail ( motocentrum@mymail.cz ) a my Vám sdělíme aktuální cenu.

(online katalog)
Kolekce oblečení
Kolekce doplňků
Dárkové předměty
Originální kolekce obuvi
Doplňky pro jednotlivé modely motocyklů